Głównej zawartości

Witamy w Gminie Dydnia

Na zdjęciu pejzaż Gminy Dydnia/stawy w Krzemiennej

Na zdjęciu pejzaż Gminy Dydnia / stawy w Krzemiennej

Św. Jan Paweł II

Jan Paweł II - Honorowy Obywatel Gminy Dydnia

Honorowy Obywatel Gminy Dydnia

Gmina Fair Play

Gmina Dydnia zdobywcą certyfikatu Gmina Fair Play 2012

Gmina Dydnia gminą Fair Play 2012

Przewodnik

Jak załatwić sprawę w urzędzie?

Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?

6 lipca, na sanockim deptaku odbył się zorganizowany przez sanockich przedsiębiorców „Wieczór zakupów”. W ramach imprezy prezentowali się artyści muzycy, plastycy, rękodzielnicy, a dla dzieci zorganizowano animacje artystyczne. Pięknie zaprezentowali się także uczniowie Szkoły Muzycznej w Dydni, Filip Siwiecki i Kacper Kosztyła, którzy solo i w duecie podbili sanocką publiczność otrzymując gromkie brawa. Gratulujemy młodym akordeonistom, ich rodzicom i nauczycielowi Krzysztofowi Buremu.

W dniu wczorajszym w Samorządowym  Przedszkolu  w Dydni odbył się piknik integracyjny pod hasłem „ Razem w przyszłość”. Tradycja Pikników Rodzinnych, które mają celebrować Dzień Mamy, Taty i Dziecka kultywowana jest od  początku istnienia przedszkola. Jest to czas przeznaczony na  spotkanie całej  społeczności przedszkolnej, wspólne  rozmowy, zabawy z dziećmi i biesiadowanie.

Zapraszam Państwa na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 15.07.2018 r., o godzinie 14:30 w Dydnia Podkarpackie w Domu Sztuki Muzycznej. Spotkajmy się, porozmawiajmy o sprawach ważnych dla Polski oraz Państwa regionu.