Głównej zawartości

Witamy w Gminie Dydnia

Na zdjęciu pejzaż Gminy Dydnia/stawy w Krzemiennej

Na zdjęciu pejzaż Gminy Dydnia / stawy w Krzemiennej

Św. Jan Paweł II

Jan Paweł II - Honorowy Obywatel Gminy Dydnia

Honorowy Obywatel Gminy Dydnia

Gmina Fair Play

Gmina Dydnia zdobywcą certyfikatu Gmina Fair Play 2012

Gmina Dydnia gminą Fair Play 2012

Przewodnik

Jak załatwić sprawę w urzędzie?

Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?

W dniu 15 stycznia 2018 r. o godzinie 17.00 w siedzibie PTTK o. Rzeszów (ul. J. Matejki 2) odbyło się spotkanie autorskie z Jerzym F. Adamskim, autorem wydanej przez Wydawnictwo EDYTORIAL publikacji pt. „Dydnia i okolice. Informator turystyczny”. Była to doskonała okazja do tego, aby posłuchać nie tylko o zabytkach, walorach turystycznych i przyrodniczych ziemi dydyńskiej, ale także poznać niektóre publikacje, których Pan Jerzy Adamski jest autorem oraz redaktorem.
Jerzy F. Adamski ur. 29 maja 1957 r. w Niebocku, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (historia), ukończył studia doktoranckie w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W latach 1980-1998 współtwórca, instruktor ds. muzealnych, kierownik, a od 1993 r. dyrektor Muzeum Regionalnego PTTK w Brzozowie. W roku 1998 został wójtem gminy Dydnia.

Film dotyczącego rejestru wyborców.
Filmy (w wersji dla osób niesłyszących i bez tłumacza migowego) znajdują się na kanale PKW i KBW na Youtube. Można stamtąd pobrać kod do osadzenia filmów na stronach:
- wersja bez tłumacza języka migowego: https://www.youtube.com/watch?v=jGOrbygR208
- wersja z tłumaczem: https://www.youtube.com/watch?v=eQVZaB5qeOs

jasełka

Informacja dotyczy  zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do celów produkcji rolnej I rata 2018r.
Wójt Gminy Dydnia informuje producentów rolnych, że z dniem 01 lutego 2018r., rozpoczyna przyjmowanie wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Wnioski będą zbierane w okresie od 01 lutego 2018r. do 28 lutego 2018r.