Aktualności

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie informuje, że w związku z wykonaniem nawierzchni asfaltowej na drodze powiatowej Nr 2044R Krzemienna – Ulucz w km 6+200-7+420 w miejscowości Ulucz – odcinek żwirowy zostanie zamknięta droga dla ruchu pojazdów w dniach od 25.11.2020 r. (środa) do 28.11.2020 r. (sobota), w godz. 7:00-19:00 z możliwością przedłużenia.

s2sdefault

Informujemy, że w dniu 25 listopada 2020 r. (środa) na drodze w Jabłonce w przysiółku Kopaniska będzie kładziona nowa nawierzchnia asfaltowa. W związku z tym mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Dawid

Dawid Siwiecki z Krzywego,  absolwent Szkoły Muzycznej I st. w Dydni w klasie akordeonu Pana Grzegorz Bednarczyka, a obecnie uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Sanoku w klasie akordeonu Pana Andrzeja Smolika weźmie udział w zmaganiach finałowych konkursu "Wirtuozi V4 +. Międzynarodowy talent show". Celem konkursu jest odkrywanie młodych talentów muzyki klasycznej.

loga

Zawiadamiam

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dydnia, terenu położonego w granicach administracyjnych Gminy Dydnia oraz Prognozy oddziaływania na środowisko.