Głównej zawartości

Piątek 10.11.2017r był w naszym przedszkolu bardzo uroczysty.  Przedszkolaki z grupy najstarszej przygotowały dla kolegów i koleżanek  akademię z okazji 99 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.  Wszystkie dzieci pięknie śpiewały piosenki oraz recytowały wiersze, nadając tej chwili wspaniały nastrój.

W ten podniosły dzień, jak co roku nie mogło zabraknąć z  nami żołnierzy. Zaproszeni goście to rodzice dzieci przedszkolnych, którzy zademonstrowali wyposażenie żołnierzy podczas pełnienia służby.  W bardzo ciekawy sposób opowiedzieli o swojej pracy, uatrakcyjniając opowieści ciekawymi zdjęciami.  Dzieci były zachwycone, każde z nich mogło przez chwilę stać się żołnierzem. Składamy serdeczne podziękowania dla st. szer. Artura Fijałki oraz st. szer. Sebastiana Kota za przyjęcie zaproszenia i bardzo pouczający pokaz. Na pewno dzieci na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień.

Dorota B.