Głównej zawartości

Goszczenie babć i dziadków na uroczystości z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Dnia 26 stycznia  odbyła się ta wspaniała impreza. Dzieciaki z niecierpliwością czekały na zaproszonych gości. Przybyli, Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

Uczniowie kl. II i III pięknie zaprezentowały bajkę pt. ”Kot w butach” natomiast przedszkolaki i pierwszaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia. Nad przebiegiem całej uroczystości czuwała Pani Sabina Strzałka, która również przygotowała całą część artystyczną i dekorację. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są to spotkania i chwile spędzone razem z wnukami. Na zakończenie części artystycznej Pani Dyrektor Joanna Hocyk złożyła gościom najserdeczniejsze życzenia, a dzieci wręczyły prezenty. Do życzeń dołączył się Wójt Gminy Dydnia Pan Jerzy F. Adamski oraz Radny naszej miejscowości Pan Adam Domowicz, który w podziękowaniu za piękny występ obdarował dzieci słodkościami. Następnie Babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Znalazła się także chwila na wspólne zabawy przy muzyce oraz konkursy. Nie zabrakło również bajek opowiadanych dzieciom przez Babcię Anielę. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki szkolnej. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

0
0
0
s2sdefault