Głównej zawartości

Dnia 21.05. 2018r nasz ośrodek gościł uczestników ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzozowie i z ich udziałem odbyły się rozgrywki w piłce nożnej.
Na początek rozegrano mecz pomiędzy gospodarzami a gośćmi z Brzozowa. Następnie w ramach integracji uczestników drużyny stworzyły nowy skład, mieszając zawodników z obu ośrodków. Drużyna gości udowodniła, iż systematyczna praca i treningi przynoszą efekty, natomiast obie drużyny pokazały sportowego ducha walki. 

Wydarzenie to sprzyjało integracji uczestników z poszczególnych ośrodków.  Spotkanie wzbudziło wiele pozytywnych emocji, mecz przebiegał w przyjaznej atmosferze, a drużyna  ŚDS Krzywe została pozytywnie zmotywowana do dalszych treningów. Ważnym elementem spotkania byli kibice, którzy mimo iż sami nie mogli brać udziału w grze, skutecznie dopingowali zawodników rozgrzewając atmosferę na boisku. 

0
0
0
s2sdefault