Głównej zawartości

W dniu 3 czerwca 2018 r. na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury Bibliotek, Promocji i Wypoczynku w Dydni odbył się Dzień Dziecka skierowany do wszystkich dzieci mieszkających na terenie Gminy Dydnia. Na niedzielne popołudnie organizatorzy przygotowali wiele wspaniałych atrakcji dla dzieci.

W programie imprezy odbył się pieszy rajd NordicWalking na Wolę Dydyńską. Natomiast na placu przy GOK-u odbyły się zabawy taneczne i konkursy sportowe z nagrodami. Głównymi atrakcjami były również: malowanie twarzy, pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz konkurencje związane z ratownictwem medycznym (Firma PASSIO –szkolenia BHP – Rzeszów), pokaz wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Dydni, pomiary ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Firma Dot – Mar Janusz Indyk oferowała dmuchańce dla dzieci, watę cukrową, balony i popcorn. W trakcie imprezy zaprezentowała się również grupa taneczna „Stokrotki”, którą prowadzi Anna Wójcik. Podczas świętowania Dnia Dziecka nie zabrakło lodów, słodkiego poczęstunku i darmowej kiełbasy z grilla.
Przy organizacji Dnia Dziecka dziękujemy Panu Michałowi Bartkowskiemu - instruktorowi ds. szkoleń pierwszej pomocy za profesjonalny pokaz skierowany do najmłodszych, Pani Elżbiecie Pocałuń za doskonałe przeprowadzenie rajdu Nordic Walking,  Anicie Howorko, Kindze Bocoń i Zuzannie Howorko za pomysłowe malowanie twarzy dzieciom,Ochotniczej Straży Pożarnej w Dydni - Panu Romanowi Janowiczowi, Wojciechowi Janowiczowi i Damianowi Wydrzyńskiemu, Pani Irenie Rzepce- pielęgniarce z Centrum Opieki Medycznej KAMED z Bliznego za dokładne pomiary ciśnienia i cukru we krwi, grupie „Stokrotki” za swój debiut taneczny; Podkarpackiemu Bankowi Spółdzielczemu o/w Dydni i Urzędowi Gminy Dydnia za otrzymane gadżety i książki, Sołectwu Wsi Krzywe za udostępnienie sprzętu sportowego oraz firmie Dot-Mar.
Piękna pogoda i wspaniałe atrakcje sprawiły, że na plac przy GOK-u w Dydni licznie przybyły dzieci wraz z rodzicami. Uśmiech widoczny na twarzach najmłodszych było już widać na początku imprezy i tak pozostało.

0
0
0
s2sdefault