Głównej zawartości

W dniu 9 października br. Wójt Gminy Dydnia  Jerzy F. Adamski, jak co roku odwiedził Jubilatów, którzy w tym roku obchodzą 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego i z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć  w uroczystych obchodach „Złotych Godów” zorganizowanych w dniu 16 września.

Wójt odwiedził następujące pary:
-  Szul Jan i Michalina, Obarzym
- Stadnik Kazimierz i Alina, Niewistka
- Cipora Jerzy i Janina, Krzywe
- Kłodowski Tadeusz i Zofia, Grabówka  
- Cyparski Jan i Maria, Jabłonka  
Podczas wizyty Szanowni Jubilaci zostali odznaczeni Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Pary małżeńskie otrzymały specjalne błogosławieństwo Arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Adama Szala, pamiątkowy krzyż oraz okolicznościowe dyplomy i upominki.

0
0
0
s2smodern