Głównej zawartości

W dniu 28 października br. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krzywem  odbyło się uroczyste odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej z imieniem Środowiskowego Domu Samopomocy oraz oficjalne oddanie do użytku i poświęcenie nowego samochodu dla ŚDS.

Gościem honorowym tej uroczystości był Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński. W spotkaniu uczestniczyli również Poseł na Sejm Piotr Babinetz oraz Radny Wojewódzki Adam Śnieżek. Nie zabrakło także naszych władz samorządowych na czele z Wójtem Gminy Dydnia Jerzym F. Adamskim.
Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego poświęcenia tablicy z imieniem Marii i Lecha Kaczyńskich, którego dokonał ks. Proboszcz Jan Dąbal i odsłonięcia tablicy przez Marszałka Sejmu – Marka Kuchcińskiego. Następnie odbyło się poświęcenie i oficjalne oddanie do użytku nowego samochodu zakupionego na potrzeby ŚDS. Po krótkich modlitwach i poświęceniu Marszałek Sejmu – Marek Kuchciński wraz z Wójtem Gminy – Jerzym F. Adamskim dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.
Kolejnym punktem spotkania było uroczyste powitanie i przemówienia zaproszonych gości oraz obejrzenie pracowni ŚDS i prac wykonanych przez uczestników w ramach treningów.

0
0
0
s2smodern