Głównej zawartości

Dnia 11 września 2018r. nasz Ośrodek brał udział w XIV Przeglądzie Twórczości Artystycznej Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego.
W przeglądzie wzięło udział ponad trzydzieści Środowiskowych Domów Samopomocy. Ośrodki mogły wykazać się w wybranej kategorii: forma teatralna, występ wokalny, występ taneczny. Nasi uczestnicy zaprezentowali pantomimę pt. „Maski” , w której za pomocą gestów i mimiki starali się pokazać, że zawsze warto być sobą, warto być prawdziwym. Oprócz występów scenicznych, każdy ośrodek miał możliwość prezentacji dorobku artystycznego placówki, w trakcie której mogliśmy podziwiać prace wykonane przez uczestników poszczególnych ŚDS. 

Przegląd w Tarnobrzegu był okazją do odkrywania i rozwijania talentów i pasji osób niepełnosprawnych, stworzył możliwość integracji ze środowiskiem społecznym, jak również pomógł w  aktywizowaniu uczestników do pracy twórczej, podejmowaniu współpracy i odpowiedzialności za realizowane zadanie. Nasi uczestnicy przywieźli dyplomy, upominki oraz wiele miłych wspomnień.

Anna Chorążak- Kłodowska

0
0
0
s2smodern