Głównej zawartości

Po raz kolejny uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzywem mogli zaprezentować swoje sportowe umiejętności biorąc udział 22 września w XX Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych Środowiskowych Domów Samopomocy województwa podkarpackiego, która w tym roku miała miejsce w Baranowie Sandomierskim. 

Pięcioosobowa reprezentacja ŚDS z Krzywego po żmudnych treningach wzięła udział w następujących konkurencjach: skok w dal (Piotr Pawłowski), rzut woreczkiem do celu (Renata Noch, Krystyna Bachurska, Andrzej Grudz), strzał na bramkę (Paweł Dabrowiecki, Piotr Pawłowski), rzut do kosza (Andrzej Grudz).
Wydarzenie to dostarczyło pozytywnych emocji, wzbudziło sportowego ducha walki oraz pozwoliło uczestnikom na podniesienie wiary we własne możliwości, a także zmotywowało do dalszej pracy nad poprawą swoich wyników.W zamian za trud włożony w przygotowania oraz udział w poszczególnych konkurencjach uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem, pucharem oraz indywidualnym upominkiem.   

Beata Jatczyszyn

0
0
0
s2smodern