Głównej zawartości

Dnia 30 listopada 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dydni odbyły się gminne eliminacje Mikołajkowych Debiutów. Do konkursu zgłosiło się wiele dzieci, które wcześniej w etapach przedszkolnych i szkolnych miały okazję zaprezentować swój talent wokalny. 

Pośród 22 uczestników gminnego finału były dzieci z przedszkola w Dydni, Niebocka oraz szkół z Jabłonki, Grabówki, Niebocka, Dydni, Obarzyma, Niewistki. Czworo z nich zostało wyróżnionych przez komisję, w której zasiadali: Zygmunt Podulka, Małgorzata Turopolska i Dariusz Klimowicz. Udział w konkursie finałowym w Brzozowie, który odbędzie się 6 grudnia 2018  o godzinie 17.00 w brzozowskim BDK, zapewnili sobie: Zuzanna Chorążak – przedszkole w Dydni, Milena Achirico Zarzyka – szkoła podstawowa w Dydni (oddział przedszkolny), Oliwia Kondracka – szkoła podstawowa w Jabłonce (oddział przedszkolny), Zuzanna Pajęcka – szkoła podstawowa w Grabówce.
Wszystkie dzieci pięknie śpiewały a ich muzycznym poczynaniom przyglądał się Święty Mikołaj, który zawitał do Pokoiku Bajek i Baśni by wraz z Królową Lalek, Laleczką z saskiej porcelany i Muszkieterem umilać młodym artystom czas. Święty Mikołaj obdarował upominkami wszystkich uczestników konkursu. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów w finale w Brzozowskim Domu Kultury!

0
0
0
s2smodern