Głównej zawartości

Mimo, iż styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa  dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.
Dnia 27 stycznia 2019 r. cała społeczność Szkoły Podstawowej w Grabówce, uczniowie, rodzice i nauczyciele, zebrała się w budynku Domu Ludowego, aby ugościć babcie i dziadków z okazji ich święta.

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uroczystość rozpoczęli nasi najmłodsi artyści z klas 0-III, którzy poprzez zabawne scenki wprowadzili publiczność w doskonały nastrój. Następnie popis swoich aktorsko-wokalno-tanecznych umiejętności dali starsi uczniowie, którzy zachwycili wszystkich humorystycznymi scenkami, skeczem kabaretowym czy też przepięknie zatańczonym zorbą, greckim tańcem, przez męską część naszych artystów. Zawitali do nas również „goście z zagranicy, Al Bano i Romina Power”, którzy swym utworem rozkołysali publiczność.
W uroczystości uczestniczyła Pani Alicja Pocałuń – Wójt Gminy Dydnia, Pan Jacek Adamski- wicestarosta powiatu brzozowskiego oraz radny Grabówki Pan Maciej Kopiczak.
Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Marta Rybczak

 

0
0
0
s2sdefault