Głównej zawartości

Dzień Babci i Dzień Dziadka to ważne wydarzenie w kalendarzu każdego dziecka. Przecież Dziadkowie zawsze mają dla nich pod dostatkiem miłości, ciepła i czasu.  Są skarbnicą wiedzy i zawsze służą najlepszą radą. Ich święto jest więc szczególnym dniem dla wszystkich kochających wnuków.

W minioną sobotę najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Dydni wystąpili na scenie Gminnego Ośrodka Kultury z programem artystycznym zadedykowanym swoim Dziadkom. Pięknie deklamowane wiersze, tańce i piosenki, niczym wehikuł czasu, zabrały Dziadków w sentymentalną podróż do lat ich młodości. Siedząc przy zastawionych poczęstunkiem stołach, z dumą przyglądali się swoim wnukom i nie szczędzili im braw. Gdy dzieci zakończyły występ, podano przepyszny obiad, po którym nadszedł czas na zabawy tematyczne i zręcznościowe. Później gości zabawiał zespół muzyczny „Just Band”.
W tym szczególnym dniu wszystkim Babciom i Dziadkom życzenia złożyli także: Wójt Gminy Dydnia, Pani Alicja Pocałuń oraz Wicestarosta Brzozowski, Pan Jacek Adamski. Na uroczystości obecni byli również Radni oraz Sołtysi z terenu naszej gminy.
Jesteśmy szczęśliwi, że po raz kolejny sprawiliśmy radość naszym Babciom i Dziadkom. Nie tylko z okazji ich święta, ale przez cały rok pragniemy okazywać im, jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu.

Monika Kij

0
0
0
s2sdefault