Głównej zawartości

Babcia i Dziadek - dwie wspaniałe osoby, którym w sposób szczególny należą się wyrazy uznania i ogromne podziękowania. To Oni rozpieszczali nas, bawili i opiekowali się, kiedy mama z tatą pochłonięci byli pracą. Teraz nadszedł czas, aby się odwdzięczyć.

W Witryłowie uczniowie Szkoły Podstawowej, Rodzice, Dyrekcja oraz Koło Gospodyń Wiejskich postanowili wyprawić wspaniałe przyjęcie na cześć wszystkich Babć, Dziadków i Seniorów.
Zabawy nie było końca! Mali Uczniowie stanęli na wysokości zadania i rozbawili nie tylko swoich Dziadków, ale wszystkich przybyłych Gości. Wspaniałe i bawiące do łez show zaprezentowali Mali Artyści przygotowani przez Dyrekcję oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Witryłowie. Babcie płakały, nie wiedzieć, czy ze wzruszenia, czy ze śmiechu. Jedno jest pewne - rośnie nam pokolenie wspaniałych kabareciarzy i aktorów! Nagrodzeni zostali gromkimi brawami oraz łakociami przyniesionymi przez Wójt Gminy Dydnia Alicję Pocałuń oraz Prezes Stowarzyszenia Ziemia Dydyńska Przyjazna Dzieciom Dorotę Bluj, które zaszczyciły nas swoją obecnością.
Popołudnie, jakiego dawno nie było! Zabawy, śpiewy, tańce i doborowe towarzystwo. Tłumnie przybyli witryłowiańscy seniorzy, a także zaproszeni Goście: Sekretarz Gminy Dydnia Edyta Kuczma, sąsiedni sołtysi Alfreda Czopor wraz z delegacją Seniorek ze wsi Ulucz oraz Andrzej Orłowski z żoną ze wsi Końskie.
Najgorętsze podziękowania kierujemy w stronę Dyrekcji, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców, Mam i Tatusiów, którzy tak licznie włączyli się w przygotowania, Koła Gospodyń Wiejskich, młodzieży pomagającej przy organizacji imprezy oraz sponsorów: Gminnego Ośrodka Kultury Bibliotek Promocji i Wypoczynku w Dydni oraz firmy LENEK. To dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu i Waszej ciężkiej pracy Seniorzy, Babcie i Dziadkowie spędzili radosne niedzielne popołudnie w gronie najbliższych i przyjaciół. Oby częściej!

Obszerną fotorelację przygotował Dariusz Hocyk.

 

 

 

 

0
0
0
s2sdefault