Głównej zawartości

turniej

W dniu 3 marca 2019 odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Siatkówki o Puchar Wójta  Gminy Dydnia. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn : Osp Dydnia, Dydnia, Osp Niebocko, Gimnazjum Niebocko, Wydrna,  Obarzym, Końskie, Rbr Biedula Off Road Team.
W związku z dużą ilością drużyn turniej został rozegrany na halach w Jabłonce oraz Dydni.

W Jabłonce mecze rozgrywały Osp Niebocko, Rbr Biedula, Wydrna ,Końskie a w  Dydni Osp Dydnia, Gimnazjum Niebocko, Dydnia, Obarzym.  Po zaciętych rozgrywkach grupowych awansowały drużyny :Osp Niebocko , Końskie, Osp Dydnia, Gimnazjum Dydnia. W meczu o 3 miejsce spotkały się drużyny z Gimnazjum Niebocka oraz Końskiego, zwyciężyła drużyna z Końskiego.
W finale spotkały się drużyny  Osp Niebocko oraz Osp Dydnia,  po zaciętym boju zwyciężyła ekipa  z Niebocka.
Wszystkie drużyny odebrały pamiątkowe dyplomy a drużyny z miejsc  1-3 puchary.
Zawodnikiem turnieju został Bartłomiej Żebrowski.
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Henryk Dąbrowiecki, Andrzej Pytlowany, Marek Kupczakiewicz, Tomasz Kułak, Jan Janowicz.
Dziękujemy  dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jabłonce  oraz Zespołu Szkół w Dydni i  jej pracownikom, za pomoc w organizacji turnieju a wszystkim drużynom za udział i sportową rywalizacje.

0
0
0
s2sdefault