Głównej zawartości

SP Dydnia

11 marca 2019 r. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej we Wzdowie odbyły się powiatowe zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do kolejnego etapu rozgrywek, po eliminacjach gminnych przystąpiły drużyny z następujących szkół:
• SP Barycz
• SP Blizne
• SP Izdebki
• SP Przysietnica
• SP Wzdów
• SP Dydnia

W klasyfikacji końcowej reprezentacja Szkoły Podstawowej w Dydni zdobyła I miejsce uzyskując tytuł Mistrza Powiatu, wygrywając  wszystkie mecze w turnieju, tracąc  tylko 2 sety. W dalszym etapie rozgrywek drużyna dziewcząt będzie reprezentować powiat brzozowski w Ustrzykach Dolnych na mistrzostwach rejonowych w tej dyscyplinie.
Do naszego rejonu rozgrywkowego należą powiaty:  leski, sanocki, ustrzycki i brzozowski.
Skład drużyny:  
• Dominika Cierpiak (kapitan)
• Amelia Szmyd
• Weronika Sabat
• Andżelika Seman
• Weronika Siedlecka
• Dominika Pocałuń
• Andżelika Sokołowska
• Oliwia Czopor
• Bernadeta Fejdasz
• Aleksandra Kędzior
• Aleksandra Myćka
• Aleksandra Bok
• Klaudia Tercha
Gratulujemy naszej drużynie dziewcząt i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych!

Adam Bieleń

0
0
0
s2smodern