Głównej zawartości

dyplom

10 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Domaradzu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej halowej (uczestnicy w wieku 11-13 lat). Drużyna chłopaków ze Szkoły Podstawowej w Grabówce, po zwycięstwie w eliminacjach gminnych, które odbyły się 27 marca 2019 r. w Jabłonce, reprezentowała Gminę Dydnia.

Sześć gmin powiatu brzozowskiego reprezentowały drużyny ze szkół podstawowych: z Domaradza (Gmina Domaradz), z Grabownicy (Gmina Brzozów), z Bliznego (Gmina Jasienica Rosielna), z Jabłonicy Polskiej (Gmina Haczów) i z Grabówki (Gmina Dydnia). Drużyna z naszej szkoły zdobyła II miejsce ustępując tylko podium drużynie z Bliznego. Skład piłkarski stanowili: Kacper Pajęcki, Szymon Mazur, Dominik Korab, Dariusz Korab, Karol Kopiczak, Bartłomiej Dudek, Paweł Sobolak. Oprócz aktywnego uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego pod okiem pana Marka Kupczakiewicza, czwórka chłopaków rozwija swoje pasje sportowe w klubie sportowym ULKS Grabowianka.
Sukces drużyny jest tym większy, iż baza sportowa szkoły ma ograniczone możliwości. Dlatego tym bardziej chłopakom gratulujemy i cieszymy się, że drużyna z małej szkoły jest I w gminie i II w powiecie.

Teresa Mazur

0
0
0
s2sdefault