Głównej zawartości

Maciej

Maciej Lorenc — niesłyszący uczeń klasy II Zespołu Szkół w Niebocku otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Świat w biało — czerwonych barwach”.

Pasją Macieja i jego najbliższych jest fotografowanie. Lubią uwieczniać na zdjęciach ciekawe zdarzenia, obiekty i zakątki przyrody. Właśnie to hobby pozwoliło Maciejowi na udział w konkursie, na który przesłał kilka fotografii. Celem konkursu było ukazanie otaczającego nas świata z elementami barw narodowych w roli głównej oraz kształtowanie postaw patriotycznych. Ponadto pozwalał on na rozwijanie zainteresowań pozaszkolnych.
Jury oceniało prawidłowość wykonanych zdjęć, spostrzegawczość, trafność ujęcia i pomysłowość twórców. Zdjęcia Macieja spełniły wszystkie te kryteria i zapewniły mu nagrodę. Warto podkreślić, że spośród nadesłanych do Gdańska prac z całej Polski, wyróżniono tylko dziewięć, wśród których znalazły się również zdjęcia Maćka.
Gratulujemy sukcesu!

A. Sobaś — Bodzioch

0
0
0
s2sdefault