Głównej zawartości

szkolenie

W związku z realizacją mikroprojektu „Internet bez barier w Gminie Dydnia” gmina Dydnia prowadzi bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Gminy, którzy ukończyli 25 rok życia z zakresu obsługi komputera i internetu. Obecnie zakończyły się szkolenia 6 grup (70 osób), które skorzystały ze szkoleń o tematyce:
• „Kultura w sieci”,
• „Działam w sieciach społecznościowych”,
• "Rodzic w Internecie”.

Zajęcia to cykl 8 spotkań, które odbywają się na terenie naszej gminy.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy chcących doskonalić swoje umiejętności z zakresu obsługi komputera oraz internetu do zapisów. Na szkolenia zapraszamy osoby, które mają na co dzień styczność z internetem, jak również osoby, które dzięki organizowanym spotkaniom, będą mogły nauczyć się nie tylko podstawowej obsługi komputera, ale też załatwiać wiele spraw bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III Oś priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość dofinansowania wynosi 149 520,00  zł.

 

0
0
0
s2sdefault