Głównej zawartości

pracownik socjlany

21 listopada w całej Polsce obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Jest to święto wszystkich pracowników socjalnych oraz pracowników służb społecznych.
Z tej okazji Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywem przygotował wyjątkową uroczystość, by w ten sposób podziękować wszystkim pracownikom i osobom związanym z pracą socjalną, za ich zaangażowanie, wyrozumiałość i okazywaną na co dzień wrażliwość, dobroć oraz życzliwość. Wójt Gminy Alicja Pocałuń złożyła na ręce kierownik ŚDS pani Małgorzaty Jamrugiewicz życzenia dalszej pomyślności w realizowaniu tak ważnej społecznie roli.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywem działa w naszej gminie od końca 2017 r. Jego misją jest udzielanie wsparcia w aktywnym funkcjonowaniu w życiu społecznym dla osób z różnego rodzaju trudnościami życiowymi, a także integrowanie, rozwijanie talentów i zdolności oraz udzielanie wsparcia terapeutycznego. Wnętrze ŚDS-u jest niczym galeria sztuki. W każdym pomieszczeniu można podziwiać piękne prace artystyczne wykonane przez podopiecznych. Na ścianach wiszą rysunki i obrazy, a półki wypełnione są drewnianymi i papierowymi figurkami i ozdobami. Wszystko to jest wyrazem kreatywności i bogatej wyobraźni podopiecznych, a także efektem codziennej ciężkiej pracy i zaangażowania pracowników.

0
0
0
s2sdefault