Głównej zawartości

Od 2 stycznia 2020 r. mieszkańcy Gminy Dydnia będą mogli korzystać z nieodpłatnych porad prawnych. Porady będą udzielane dwa razy w miesiącu w co drugi wtorek miesiąca
w godzinach od 10.00 do 12.00 przez panią adwokat Joannę Marię Jatczyszyn. 

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod następującym numerem telefonu: (13) 4308121 lub osobiście w sekretariacie urzędu pok. 102.
Zakres udzielanych porad obejmuje: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, prawo pracy i prawo administracyjne. Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać osoby fizyczne zamieszkałe na terenie Gminy Dydnia po uprzednim zgłoszeniu  i podpisaniu oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem udzielania porad prawnych oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin udzielania bezpłatnych porad prawnych zostanie udostępniony w najbliższym czasie na stronie Gminy Dydnia.

0
0
0
s2sdefault