Głównej zawartości

100 lat

W dniu 8 lutego 2020 r. swoje setne urodziny obchodziła Pani Józefa Wójtowicz z Wydrnej. Z tej okazji Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Pomykała odwiedziły Panią Józefę by złożyć jej serdeczne życzenia, a także podarować okolicznościowy prezent oraz bukiet kwiatów.

Pani Józefa wychowała pięcioro dzieci, obecnie ma czternaścioro wnuków i dwudziestu trzech prawnuków. Wraz z mężem mieli gospodarstwo, uprawiali rolę, hodowali zwierzęta. Będąc nastolatką Pani Józefa pracowała również we dworze w Wydrnej. Jak wspomina, za dworem wciąż rośnie alejka drzew, które zasadziła w młodości. Pani Józefa zna wiele anegdot i pamięta wiele szczegółów tamtych czasów, opowiada o ludziach, którzy gościli w dworze, a także o swojej ciężkiej pracy w tym miejscu. Wspomnieniami chętnie dzieli się z rodziną oraz gośćmi, którzy ją odwiedzają. W domu Pani Józefy panuje bardzo ciepła atmosfera. Rodzina Pani Józefy to niezwykle życzliwi i otwarci ludzie, którzy otaczają wielką miłością, troską i szacunkiem.
Pani Józefie jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności!

0
0
0
s2sdefault