Głównej zawartości

https://naukawpolsce.pap.pl/sites/default/files/styles/strona_glowna_slider_750x420/public/201809/31361146_31361100.jpg?h=6a9385c9&itok=4bGqKrRh

W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka we wszystkich jednostkach oświatowych Gminy Dydnia jest realizowana na odległość z wykorzystaniem materiałów udostępnionych przez nauczyciela, w szczególności tych rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Nauczanie zdalne prowadzone jest systematycznie. Nauczyciele pracują na różnych komunikatorach.
System informacji zwrotnej od uczniów jest również jasno określony.
Ocenianie uczniów przebiega na bieżąco.  Podstawa programowa jest realizowana.

Za organizację kształcenia na odległość odpowiedzialny jest dyrektor szkoły, jednak w świetle ustawy o systemie oświaty na rodzicach ciąży obowiązek spełniania przez dziecko obowiązku edukacji.

Apelujemy do uczniów o rozwagę i odpowiedzialność. Zachowajmy w tym wyjątkowym okresie specjalne środki ostrożności polegające na unikaniu zatłoczonych miejsc, nie organizowaniu spotkań towarzyskich, spędzaniu okresu przejściowego w domu.

Zrezygnujmy z przebywania na placach zabaw, boiskach, siłowniach plenerowych i sklepach.

0
0
0
s2sdefault