Głównej zawartości

biblioteki

Zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej odnoście wznowienia działalności bibliotek informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Dydni wraz z filiami bibliotecznymi w Krzemiennej oraz w Grabówce działa według następujących zasad:

  • Przed wejściem do biblioteki Czytelnik ma obowiązek zasłonięcia nosa i ust (maseczka, chustka itp.).
  • Przyniesione książki Czytelnik pakuje do jednorazowej torby i zostawia w specjalnie wyznaczonym miejscu. Oddane książki „wędrują” do kwarantanny! Po 10 -14  dniach zostaną odpisane z konta Czytelnika i włączone do księgozbioru.
  • Wolny dostęp do księgozbioru zostaje ograniczony! Książki podaje bibliotekarz!
  • Zalecamy wcześniejsze przygotowanie listy tytułów, które chcemy wypożyczyć.
  • Stanowisko obsługi Czytelnika znajduje się w holu Biblioteki. Zgodnie z wymogami epidemicznymi wyposażone jest w płyn do dezynfekcji dłoni, przesłonę ochronną, a lada biblioteczna zapewnia odstęp 2 metrów pomiędzy bibliotekarzem a Czytelnikiem.

Zapraszamy!

Filie Biblioteczne w: Wydrnej, Jabłonce, Końskiem, Obarzymie, Niebocku zostają nieczynne do odwołania.

0
0
0
s2sdefault