Głównej zawartości

pasowanie

14 października 2020 roku, w dniu święta Edukacji Narodowej, uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Dydni podczas uroczystości Pasowania na Ucznia zostali oficjalnie przyjęci do szkolnego grona.

Uroczystość była kameralna, musiała odbyć się w ograniczonym gronie uczestników i z zachowaniem określonych zasad. Mimo to była pełna radości dla dzieci i wzruszenia dla rodziców. Pierwszoklasiści, ubrani w śnieżnobiałe koszule, przy szkolnym sztandarze, w obecności wójt Alicji Pocałuń, dyrektor szkoły Iwony Pocałuń, wychowawczyni klasy Małgorzaty Szajnowskiej, a także swoich rodziców złożyli uroczyste ślubowanie. Wstępując do grona społeczności szkoły ślubowali być dobrymi Polakami, uczniami, kolegami, a także dbać o dobre imię swojej szkoły.

0
0
0
s2sdefault