Głównej zawartości

Obarzym

KGW Obarzym bardzo dziękuje wszystkim, którzy do tej pory oddali swój głos w plebiscycie organizowanym przez Nowiny 24 na Koło Gospodyń Wiejskich Roku, w którym wygraliśmy na szczeblu powiatowym z innymi KGW z naszej okolicy.

Obecnie bierzemy udział w etapie wojewódzkim, który trwa od środy, 4 listopada do czwartku, 19 listopada do godz. 20.00. Bardzo prosimy o dalsze Wasze wsparcie i głosy na nasze KGW Obarzym
https://nowiny24.pl/p/kandydat/kgw-w-obarzymie%2C1667013/
KGW Obarzym działa już 20 lat którym kieruję p. Krystyna Tućka czynnie bierze udział w wydarzeniach kulturalnych i społecznych w gminie (np. w dożynkach, Dniu Kobiet, Wigilii dla osób starszych i samotnych, Dniu Babci i Dziadka, 50 -lecia OSP Obarzym), może pochwalić się m.in. wygraną w konkursach biesiadnych np. za najlepsze danie czy najlepszą nalewkę. Niektóre z naszych przepisów kulinarnych znalazły się też w kilku regionalnych książkach. Razem ze Stowarzyszeniem Obarzym 2009 organizował też w ostatnich latach Przegląd Kapel Podkarpacia.

 

„Wyróżnienie Koła Gospodyń Wiejskich w Obarzymie w regionalnym  konkursie to dla Pań powód do prawdziwej dumy, radości  oraz w pełni zasłużonej satysfakcji. Serdecznie Paniom gratuluję! Przy tej  okazji pragnę również podziękować, za to, że aktywnie dbacie o podtrzymywanie naszych lokalnych  tradycji, dziedzictwa kulturowego oraz kulinarnego regionu. Dziękuję, że tak chętnie angażujecie się w społeczne inicjatywy, zawsze jesteście pełne optymizmu i energii do działania. Życzę Paniom powodzenia w dalszym etapie konkursu! A wszystkich mieszkańców Gminy Dydnia zachęcam do wsparcia Pań z KGW w Obarzymie swoim głosem” -  mówi Wójt

0
0
0
s2sdefault