Głównej zawartości

 

28 grudnia 2020 r. Uchwałą Rady Gminy Dydnia został przyjęty „Lokalny program wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie gminy Dydnia”.

Celem programu jest wspieranie dzieci szczególnie uzdolnionych, osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, sporcie, działalności artystycznej, a także laureatów olimpiad interdyscyplinarnych, przedmiotowych, tematycznych. W ramach programu Wójt Gminy Dydnia będzie przyznawał nagrody w formie jednorazowego wsparcia finansowego. Wsparcie to będzie udzielane na podstawie kryteriów wymienionych w załączniku do uchwały.

Szczegóły dotyczące trybu udzielania wsparcia znajdują się w załączniku Nr 1 do Uchwały Nr XXXI/269/2020 Rady Gminy Dydnia z dnia 28 grudnia 2020 r.

 

UCHWAŁA NR XXXI.269.2020

 

0
0
0
s2sdefault