Głównej zawartości


życzenia

Z okazji zakończenia roku szkolnego składamy Wam serdeczne podziękowania za ciężką pracę w minionym roku.
Drodzy Uczniowie, przez cały rok uczyliście się pilnie i sumiennie, odnosiliście wiele sukcesów w różnych dziedzinach, pracowaliście na rzecz Waszych szkół. Byliście dumą dla Waszych rodziców, wychowawców i dla całej naszej lokalnej społeczności. Jesteście dzisiaj mądrzejsi i bogatsi o kolejne życiowe doświadczenia. Dziękujemy za kolejny udany rok!

Drodzy Absolwenci klas ósmych szkół podstawowych i trzecich gimnazjum, kończycie dzisiaj pewien etap w swoim życiu. Jest to bardzo wyjątkowy moment. Serdecznie gratulujemy! Na wszystkie Wasze osiągnięcia pracowaliście bardzo ciężko. Jesteście wzorem wytrwałości i zaangażowania dla młodszych kolegów i koleżanek. Życzymy Wam powodzenia i wielu sukcesów w życiu i w dalszej edukacji!  
Drodzy Nauczyciele, dziękujemy Wam za trud i starania jakie codziennie wkładacie w wychowanie i edukowanie młodych pokoleń. Wasza praca jest niezmiernie ważna i cenna dla nas wszystkich. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że tak dobrze rozumiecie jak wielka odpowiedzialność wiąże się z Waszym zawodem. Dziękujemy, że wytrwale realizujecie misję kształtowania umysłów i serc kolejnych pokoleń ludzi mądrych i odpowiedzialnych. Jesteście wsparciem zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Dziękujemy!
Drodzy Rodzice, nieoceniona jest Wasza rola dla całej naszej społeczności. Jesteście podstawą naszego społeczeństwa. Codziennie dbacie o swoje rodziny, wychowujecie dzieci w duchu miłości i wzajemnego zrozumienia. Jesteście moralnym drogowskazem dla Waszych dzieci i staracie się im przekazać jak najszlachetniejsze wartości. Dbacie o to, by jak najlepiej przygotować je do ich przyszłych ról społecznych. Są to zadania bardzo trudne, jednak ogromnie ważne dla przyszłości naszego narodu. Dziękujemy za Wasz wysiłek i determinację!
Życzymy Wam wspaniałych, bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń i samych miłych chwil.

0
0
0
s2sdefault