Głównej zawartości

żłobek

Od 1 lutego 2020 r. w Dydni zacznie funkcjonować Żłobek Gminny, który zapewni opiekę dla 13 dzieci. Do 10 stycznia 2020 r. trwa jeszcze nabór wniosków.

Decyzja o powrocie do pracy po urlopie rodzicielskim jest zawsze dla rodziców trudna. Żłobek Gminny w Dydni został stworzony z pełną świadomością tego, jak odpowiedzialnym zadaniem jest opieka nad maluszkami. Dołożyliśmy wszelkich starań by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, właściwą opiekę, pielęgnację, zdrowy i harmonijny rozwój. Sale są wyposażone i przystosowane do tego by realizować funkcje wychowawcze i edukacyjne poprzez świetną zabawę, natomiast wykwalifikowana kadra pedagogiczna zatroszczy się o stworzenie miłej, troskliwej i przyjaznej atmosfery.
Zachęcamy rodziców do zapoznania się z ofertą naszego żłobka. Być może skorzystanie z niej umożliwi Wam powrót do pracy lub podjęcie pracy zawodowej.

W drodze konkursu Dyrektorem Żłobka Gminnego została Pani Dorota Bluj.
Obecnie w żłobku trwają już ostatnie poprawki, tak aby pierwszego lutego wszystko było gotowe. Bardzo się staramy, aby stworzyć w żłobku przytulną, domową atmosferę. Świeżo wyremontowane wnętrza wyposażone są w śliczne, kolorowe mebelki i dywany, przystosowane do zabawy. Półki są pełne zabawek, książeczek, klocków i misiów, które w zniecierpliwieniu już czekają na przybycie maluchów. Mając na uwadze również praktyczne aspekty utworzenia żłobka, przed budynkiem została wyremontowana droga, parking, chodnik, a także powstał specjalny, prowadzący do budynku podjazd dla wózków.

Wniosek

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Informacja

Regulamin

0
0
0
s2sdefault