Głównej zawartości

informacja

Wójt Gminy Dydnia informuje, że w związku z wysokimi kosztami przesyłek pocztowych, w 2020 roku nie będą wysyłane indywidualne druki dowodów wpłat z tytułu opłaty za zagospodarowanie odpadami komunalnymi.
Powyższa decyzja spowodowana jest koniecznością wprowadzenia oszczędności w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi, który w całości finansują mieszkańcy, jak również wynika z faktu, że większość osób reguluje płatności w formie elektronicznej.
Opłaty należy uiszczać na dotychczasowe indywidualne konta w terminie do ostatniego dnia miesiąca, w którym wpłata powinna nastąpić.    
Mieszkańcy dokonujący wpłat gotówką mogą odebrać druki indywidualnych dowodów wpłat w Urzędzie Gminy Dydnia pokój nr 3.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (13) 430 81 56.

Wójt Gminy Dydnia
Alicja Pocałuń

0
0
0
s2sdefault