Głównej zawartości

Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego  Stacja Opieki Caritas w Dydni informuje, że w dniach od 12 do 14  maja 2020 roku wydawana będzie żywność w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014- 2020 Podprogram 2019 w/g poniższego harmonogramu:
12 maj 2020 Dydnia, Temeszów, Krzemienna,Ulucz,
13 maj 2020 Niebocko, Grabówka , Krzywe, Niewistka,
14 maj 2020 Jabłonka, Obarzym, Wydrna, Końskie ,Witryłów,

Żywność wydawana będzie w budynku gdzie mieści się Stacja Opieki Caritas w godz. od 11 – 15
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 SARS-CoV-2 na terenie naszego kraju , bardzo proszę  o zachowanie szczególnych środków ostrożności podczas odbioru żywności.
Proszę, aby ograniczyć liczbę osób, które będą odbierać żywność / nie przyjeżdżamy całymi rodzinami!/. Ponadto osoba odbierająca żywność jest zabezpieczona  w rękawiczki, maseczkę. Na placu przed budynkiem nie gromadzimy się w grupy, oczekujemy pojedynczo, zachowując dwumetrową odległość. Proszę także, by każdy był wyposażony w torbę lub karton do zabrania żywności. Zróbmy to sprawnie i bez zagrożenia dla siebie i innych.

Kierownik
Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego w Dydni
Gabriela Wójtowicz

0
0
0
s2sdefault