Głównej zawartości

inwestor

Gmina Dydnia przystąpiła do udziału w projekcie pn.: „Wysokie standardy obsługi inwestora w samorządach województwa podkarpackiego”. Projekt realizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Celem projektu jest poprawa jakości obsługi inwestora, podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej gminy, przygotowanie kompleksowej oferty inwestycyjnej, obsługę informacyjno-promocyjną.

Jeżeli chcieliby Państwo, aby posiadane przez Państwa tereny inwestycyjne (zabudowane bądź niezabudowane) zostały uwzględnione w przygotowywanej ofercie dla inwestorów, prosimy o złożenie wstępnej deklaracji upoważniającej Gminę Dydnia do prowadzenia w Państwa imieniu działań informacyjno-promocyjnych. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Arkusz dotyczący terenów inwestycyjnych

0
0
0
s2sdefault