Głównej zawartości

Ogłoszenia

informacja

W trosce o bezpieczeństwo obywateli w związku ze znaczącym w ostatnim czasie wzrostem zakażeń koronawirusem Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało kampanię pod hasłem „Bezpieczny Senior”. To m.in. spot telewizyjny i radiowy, kampania w mediach społecznościowych i w prasie, plakaty dedykowane placówkom dla osób starszych.

0
0
0
s2sdefault

wirus

D jak dystans
D jak dezynfekcja
M jak maseczka
A jak aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe
W dalszym ciągu należy przestrzegać podstawowych czynności w celu uniknięcia ryzyka zakażenia koronawirusem tj.: utrzymywanie dystansu min. 1,5 m od innych osób, częste mycie rąk woda z mydłem i ich dezynfekcja, a także zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej.
Dbajmy o najbliższych, siebie i innych….

0
0
0
s2sdefault

8 tygodni

To program Narodowego Funduszu Zdrowia opracowany przy współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym zachęcający do aktywności fizycznej, przynoszącej nieocenione korzyści dla zdrowia!

0
0
0
s2sdefault

krus

„ Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie  Placówka Terenowa w Brzozowie informuje, że od 19 października w Oddziale Regionalnym oraz Placówkach Terenowych znajdujących się w strefie czerwonej (POWIAT BRZOZOWSKI) nastąpi zamknięcie sali obsługi interesantów dla bezpośredniej obsługi oraz wstrzymanie badań bezpośrednich przeprowadzanych przez lekarzy rzeczoznawców Kasy oraz Komisje Lekarskie Kasy.
Dla beneficjentów przygotowano miejsce z wrzutnią na dokumenty, stanowisko z niezbędnymi drukami, wykaz numerów telefonów oraz informację na temat możliwości i sposobie załatwienia sprawy. Wszelkie niezbędne informacje można uzyskać telefonicznie tel. 13 430 94 48.
Bardzo dziękuję za współpracę.
W przypadku pytań proszę o kontakt.

0
0
0
s2sdefault