Głównej zawartości

Ogłoszenia

ministerstwo

Pismo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

0
0
0
s2sdefault

szkoła

Ze względu na to, że obecna sytuacja epidemiczna w Polsce powoli się stabilizuje, rząd zadecydował o stopniowym przywracaniu możliwości zajęć i konsultacji bezpośrednich w szkołach. W związku z tym:
    Od 25 MAJA 2020 – ruszą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla klas edukacji wczesnoszkolnej (klasy I-III)
    Od 25 MAJA 2020 – ósmoklasiści oraz maturzyści będą mieli możliwość konsultacji z nauczycielami w szkołach. Konsultacje te będą się odbywać indywidualnie lub w niewielkich grupach.
    Od 1 CZERWCA 2020 – wszyscy uczniowie będą mieli możliwość konsultacji z nauczycielami w szkołach.
Wytyczne i zalecenia dotyczące zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas pobytu w szkołach znajdują się w załącznikach.

Zalecenia - edukacja

Zalecenia - konsultacje

0
0
0
s2sdefault

Uprzejmie zawiadamiam, że działając na podstawie art.20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019r., poz. 506 z późn. zm.) zwołuję na dzień 28 maja 2020r. tj. czwartek na godz. 14.00 posiedzenie Rady Gminy Dydnia.
Posiedzenie odbędzie się w sali narad Urzędu Gminy w Dydni.

0
0
0
s2sdefault

ARiMR

Na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa istnieje bezpłatna aplikacja Portal IRZplus służąca do przeglądania i składania zgłoszeń dotyczących zwierząt gospodarskich. Jest ona dostępna pod adresem:  https://irz.arimr.gov.pl  oraz po kliknięciu na link zamieszczony w witrynie Agencji w dziale Identyfikacja i Rejestracja Zwierząt.
Każdy producent może się nią posłużyć zarówno osobiście, jak i przez upoważnionego w tym celu swojego pracownika (np. w przypadku gospodarstw rozproszonych, więksi przedsiębiorcy, pośrednicy, rzeźnie czy zakłady utylizacyjne) po zalogowaniu własnym loginem i hasłem.

0
0
0
s2sdefault