Hauptinhalt

Budowę boisk sportowych przy Zespole Szkół w Niebocku rozpoczęto we wrześniu br. Wyrównano i uzbrojono teren, wykonano podłoże pod nawierzchnię syntetyczną, następnie całość ogrodzono. Teraz, pod puchem białego śniegu, boiska sportowe oczekują na kolejny etap budowy, który nastąpi wiosną.

Zima nie zaskoczyła pracowników, którzy pod  kierownictwem pana Andrzeja Sokołowskiego, dokończyli wszystkie zaplanowane w pierwszym etapie prace, za co im serdecznie dziękujemy.
Za nadzór nad całością prac podziękowania należą się inspektorowi — panu Krzysztofowi Walowi, a panu Wójtowi Jerzemu F. Adamskiemu i całej Radzie Gminy za zabezpieczenie w budżecie środków finansowych.
Cała społeczność szkolna ma nadzieję, że wraz z rozkwitem wiosny budowa boiska będzie kontynuowana.

Bożena Chorążak