Hauptinhalt

Kolejny raz gościliśmy u Pani Janiny Biedy z Dydni. Okazja ku temu była wyjątkowa ponieważ Dostojna Jubilatka świętowała uroczyście swoje urodziny. Pani Janina w dniu 27 maja 2018r. ukończyła 104 lata życia!

Z tej okazji Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Dydnia Jerzy F. Adamski wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzatą Pomykała. Przybyli goście serdecznie gratulowali Pani Janinie tak pięknego jubileuszu, życząc jej  dużo zdrowia, spokoju, radości oraz kolejnych lat życia w gronie najbliższych. Dostojna Jubilatka otrzymała również bukiet pięknych kwiatów i okolicznościowy upominek.
Pani Janina pomimo sędziwego wieku ma się bardzo dobrze, jest pogodną i pozytywnie nastawioną do życia osobą.