Hauptinhalt

23 października 2015 roku w Samorządowym Przedszkolu w Dydni odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

Uroczystość uświetnili swą obecnością Wójt Gminy Dydnia pan Jerzy F. Adamski oraz nauczyciele i bliscy wszystkich przedszkolaków. Na wstępie pani dyrektor Dorota Bluj powitała zebranych, następnie oddała głos przedszkolakom. Dzieci w wierszach i piosenkach opowiedziały o tym jak mija im czas w przedszkolu oraz czego się w nim nauczyły. Następnie nowo przyjęte dzieci złożyły ślubowanie przedszkolaka. Po części artystycznej głos zabrał pan Wójt, który towarzyszył dzieciom podczas aktu pasowania.  Wszystkie nowe przedszkolaki po przejściu przez "czarodziejskie" drzwi zostały pasowane na Przedszkolaka przez naszą panią dyrektor. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały Indeksy Bezpiecznego Przedszkolaka. Po uroczystości wszyscy zebrani zostali zaproszeni na poczęstunek.