Hauptinhalt

W ramach realizacji projektu Dom Kultury + - inicjatywy lokalne Gminny Ośrodek Kultury w Dydni zaprasza zainteresowane organizacje formalne i nieformalne do wzięcia udziału w programie Międzypokoleniowy Przekaz Kultury.

Celem programu jest :
- przybliżenie zasad działania inicjatyw oddolnych,
- zaangażowanie społeczeństwa Gminy Dydnia do realizacji działań mających na celu zaciskanie więzi międzypokoleniowych, aktywizację środowiska lokalnego,
- finansowanie projektów,
- pomoc finansowa i organizacyjna mieszkańcom, którzy nie mają możliwości zrealizować własnych pomysłów.
Założenia wniosku jak i środki finansowe skierowane są do organizacji formalnych jak i nie posiadających osobowości prawnych, do uczniów szkól gimnazjalnych, średnich, młodzieży jak i seniorów.
Weź udział w programie - zacznij działać - bądź aktywnym mieszkańcem Gminy Dydnia.
W najbliższych dniach na stronie Urzędu Gminy w Dydni  zostanie opublikowany regulamin projektu oraz wzór wniosku projektu Dom Kultury +.