Hauptinhalt

loga

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Operacja typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" pn. Przebudowa drogi gminnej nr. 115710R Końskie – grania gminy (Mrzygłód)

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przebudowano drogę „Końskie – granica Gminy (Mrzygłód)”  na odcinku  o długości 470 m – (do zjazdu do osiedla).

Po rozstrzygnięciu przetargu koszt zadania został określony na kwotę 202320, 68 zł z czego dofinansowanie które gmina otrzyma tj. 63,63 % będzie wynosić 128 736,65 zł pozostała kwota będzie sfinansowana przez Gminę Dydnia.