Hauptinhalt

badanie

Szanowni Państwo !!!
zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Waszych opinii o miejscu,
w którym żyjecie: usługach publicznych i potrzebach mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa Gmin Powiatu Brzozowskiego,  który obejmuje gminy: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna i Nozdrzec.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu przez nasze samorządy kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Nasze gminy przygotowują obecnie wspólną strategię rozwoju obszaru Partnerstwa i będą wspólnie starać się o fundusze pomocowe, w tym unijne, na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców. Wierzymy, że jej realizacja przyczyni się do powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów właśnie z tym miejscem.
Ankieta jest anonimowa i jest przeprowadzania w tym samym czasie na terenie wszystkich gmin tworzących partnerstwo. Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu. Na wypełnienie ankiety wystarczy 10-15 minut.
Prosimy o uważne czytanie pytań. Uwaga: po kliknięciu „Następna strona” nie ma możliwości cofnięcia.
Dziękujemy Państwu za udzielone odpowiedzi i poświęcony czas.
Link do ankiety:

Data zakończenia zbierania danych ankiety 5.02.2021 r.

Starosta Brzozowski   Przewodniczący Rady Partnerstwa
Zdzisław Szmyd    Wiesław Marchel