Głównej zawartości

patroni

W piątek 7 czerwca w Zespole Szkół w Dydni odbyły się uroczyste obchody Dnia Patronów Szkoły- Świętej Królowej Jadwigi oraz Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Pośród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Pani Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska, Pani Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń, Pan Poseł Piotr Uruski, Pan Wicestarosta Powiatu Brzozowskiego Jacek Adamski, dyrektorzy szkół Gminy Dydnia, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie Zespołu Szkół w Dydni.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym w Dydni, następnie uczestnicy przenieśli się do szkoły, gdzie uczniowie zaprezentowali przygotowany pod okiem nauczycieli program artystyczny. Po części artystycznej miało miejsce ślubowanie zuchów wstępujących w szeregi harcerstwa. Zbliżający się koniec roku szkolnego stanowi również zakończenie funkcjonowania gimnazjów w Polsce, w tym gimnazjum w Dydni. Dlatego też złożono serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Dydni mgr Iwonie Pocałuń za całokształt pracy zawodowej, za jej wieloletni wkład oraz oddanie w edukację i wychowywanie młodzieży.

0
0
0
s2sdefault