loga

DO UDZIAŁU W PROJEKCIE ZAPRASZAMY OSOBY:

1. W wieku 30 lat i więcej (od dnia 30 urodzin)
  2. Zamieszkujące na obszarze woj. podkarpackiego
  3. Posiadające status osoby bezrobotnej, biernej zawodowo lub pracującej, w tym:
    • osoby w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy tj., osoby 50+, osoby długotrwale bezrobotne, osoby z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach, kobiety
    • bezrobotni mężczyźni w wieku 30-49 lat (nie będący w najtrudniejszej sytuacji na rynku) z zastrzeżeniem, że w ramach projektu niniejsza grupa nie może stanowić więcej niż 20% ogólnej liczby osób bezrobotnych uczestniczących w projekcie
    • osoby ubogie pracujące, osoby zatrudnione na umowach krótkoterminowych oraz pracujący w ramach umów cywilnoprawnych
    • rolnicy i członkowie ich rodzin – osoby posiadające nieruchomość rolną lub członkowie ich rodzin podlegające ubez. emerytalnemu i rentowemu z tyt. prowadzenia gospodarstwa rolnego, nie przekraczającego 2 ha przeliczeniowe, którzy chcą odejść z rolnictwa (zarejestrowani jako osoby bezrobotne w PUP)
  4. Zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej

W RAMACH PROJEKTU OFERUJEMY:

• bezzwrotna dotacja inwestycyjna na rozpoczęcie działalności w wysokości 23 050 zł
  • wsparcie finansowe pomostowe w wysokości 2 000 zł/miesiąc przez 12 miesięcy

ZAPEWNIAMY:

• ubezpieczenie NNW
  • wsparcie szkoleniowe z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej (48h)
  • zwrot kosztów dojazdu, zwrot kosztów opieki nad dziećmi/osobami zależnymi, materiały szkoleniowe, catering

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!

Do udziału w projekcie zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn

Biuro projektu:

Al. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów (C.H. Europa II – 4 piętro)

tel.: 882 053 817

www.nexoris.pl

loga

Projekt „Podkarpaccy przedsiębiorcy na start” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany przez Nexoris Sp.z o.o. w partnerstwie z Centrum Doradczo Szkoleniowe PROJEKT Mariusz i Dorota Golińscy oraz ITEB Beata Mierzejewska w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Oś Priorytetowa VII Regionalny Rynek Pracy

Działanie 7.3. Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości