wirus

Drodzy Mieszkańcy Gminy Dydnia!!!
Obecna sytuacja w której wszyscy znaleźliśmy się, nie jest czasem na spotkania towarzyskie w gronie znajomych czy rodziny, na wspólne spacery, gry na boiskach czy ćwiczenia na siłowniach publicznych!
Czy naprawdę nie widzicie zdjęć z Włoch, gdzie trumny nie mieszczą się już w kościołach i salach gimnastycznych?!
Proszę o zrozumienie, że to jest naprawdę śmiertelne zagrożenie a lekceważenie sytuacji jest skrajną nieodpowiedzialnością dla siebie, swoich dzieci i przede wszystkim starszych bliskich.
Jeszcze raz proszę o odpowiedzialność, o dobry przykład dla innych, o społeczną i indywidualną dyscyplinę! Zostańmy w domach, dbajmy o higienę osobistą.
Ponieważ prośby i apele nie wystarczają zwróciłam się z prośbą do służb porządkowych o respektowanie wszystkich zakazów i zasad społecznej kwarantanny.
Dziękuję wszystkim, którzy w odpowiedzialności za innych stosują się do zasad.

Wójt Gminy Dydnia
Alicja Pocałuń