Главное содержание

Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Janina Bieda z Dydni. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była wyjątkowa, ponieważ nasza Czcigodna Jubilatka w dniu 27 maja 2017 r. ukończyła 103 lata!

Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii Gminy Dydnia.
Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Dydnia Pan Jerzy F. Adamski wspólnie z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Panią Małgorzatą Pomykała.
Pani Janinie gratulowano tak pięknego jubileuszu, jednocześnie życząc jej dużo zdrowia, spokoju, radości, życzliwości i miłości najbliższych.
Dostojna Jubilatka otrzymała również bukiet pięknych kwiatów i okolicznościowy upominek. Pani Janina pomimo sędziwego wieku ma się dobrze, jest bardzo sympatyczną i pogodną osobą.
Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i czekamy na kolejne.