Главное содержание

1 lipca 2017r. mieszkanka Grabówki Pani Maria Pierożak z domu Szymańska ukończyła 108 rok życia.

Wspólnie z liczną rodziną świętowała to niezwykłe wydarzenie w niedzielę 2 lipca br. Tydzień później Dostojną Jubilatkę odwiedziły władze samorządowe w osobach:  Wójta Gminy Dydnia Jerzego F.Adamskiego, Z-cy Stanisława Pałysa oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzaty Pomykała, składając jej serdeczne życzenia na dalsze lata życia, zdrowia oraz samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych. Z racji urodzin nie zapomniano o okolicznościowym upominku oraz bukiecie kwiatów.
Pani Maria jest bardzo pozytywnie nastawioną do życia osobą, uśmiechniętą i pogodną, a 108 lat życia uplasowało ją pod względem wieku na 10 miejscu w Polsce i 2 w województwie podkarpackim.

M. Pomykała