Главное содержание

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.

Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 20 stycznia  2018r. odbyło się uroczyste spotkanie, które tradycyjnie otworzyła pani dyrektor Dorota Bluj serdecznie witając przybyłych gości. Następnie głos zabrały przedszkolaki w programie artystycznym przygotowanym na tę okazję. Dzieci z grupy II świetnie recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły natomiast grupa I i III  wystawiła piękne Jasełka. Po występie przedszkolaki z wielkim entuzjazmem ruszyły do swych babć i dziadziów z życzeniami i prezentami. Do życzeń dołączył się również Wójt Gminy Dydnia pan Jerzy F. Adamski. Następnie wszyscy zebrani zaśpiewali solenizantom "Sto lat". Dzieci z przedszkola miały także okazję bawić się na corocznym balu karnawałowym, podczas którego nie zabrakło konkursów i  zabaw, przebierania się w różne stroje oraz sesji zdjęciowej. Dopełnieniem uroczystości był poczęstunek przygotowany przez naszych wspaniałych przedszkolnych rodziców. Atmosfera tego dnia była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.