Главное содержание

W dniu 31 lipca 2018 r. podczas sesji Rady Gminy Dydnia  wręczono Certyfikat „Najlepsi z Najlepszych Młodego Europejczyka” dla absolwentki Gimnazjum w Dydni Martyny Rzeszut.
Martyna jako jedna z czternastu uczniów w Gminie Dydnia otrzymała to prestiżowe wyróżnienie. Wójt Gminy Dydnia Jerzy F. Adamski odczytał treść certyfikatu i z Przewodniczącym Rady Gminy Dydnia Piotrem Szulem dokonał wręczenia certyfikatu i pamiątkowej statuetki.

Certyfikat mogą utrzymać uczniowie za:
- bardzo dobre wyniki kształcenia i wychowania - średnia ocen minimum 5,0; zachowanie wzorowe i szczególnie wyróżniającą działalność na rzecz szkoły, a przede wszystkim za:
- udział i osiągane wyniki w konkursach, koncertach, olimpiadach i zawodach: przedmiotowych, sportowych, artystycznych na szczeblu: gminy, powiatu, rejonu, województwa i kraju,
-  pracę w organizacjach szkolnych i pozaszkolnych,
- tytuł laureata w konkursach artystycznych na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.
Martyna osiągnęła bardzo dobre wyniki kształcenia jak również jej talent i praca przełożyły się na wysokie wyniki w konkursach i olimpiadach.
Serdecznie gratulujemy Martynie i jej rodzicom, życząc dalszych sukcesów i powodu do dumy.

Jolanta Bieda