Главное содержание

W styczniowe, niedzielne popołudnie, Dziadkowie naszych przedszkolaków przybyli do sali Domu Ludowego w Jabłonce. Zostali tam zaproszeni przez swoje  dzieci i wnuki, które chciały  podziękować  za trud włożony w  wychowanie wnucząt.  Dzieci z każdej z grup zaprezentowały piękne tańce, piosenki oraz wierszyki. W dziecięcych słowach podziękowały za ciepło,  mądrość, cierpliwość i czas, który dziadkowie im poświęcają.

Po części artystycznej dzieci  wręczyły dziadkom wykonane w przedszkolu upominki i laurki           z życzeniami.  Pani  dyrektor  Dorota Bluj złożyła życzenia oraz podziękowała dziadkom, za ważną  rolę jaką odgrywają w rodzinie. W uroczystości uczestniczyła Pani Alicja Pocałuń – Wójt Gminy Dydnia oraz Pani Edyta Kuczma – Sekretarz Gminy Dydnia. Pani Wójt wspominając swoją babcię, podkreśliła, jak ważna jest pamięć o swoich dziadkach, którzy mają duży udział w wychowywaniu wnuków. Pani Wójt życzyła wszystkim zebranym dużo zdrowia, cierpliwości i pogody ducha.

Podczas wspólnego świętowania dzieci mogły pobawić się  z dziadkami  na zorganizowanym dla nich balu karnawałowym. Niedziela minęła bardzo miło. Był to czas na śmiech, zabawę i tworzenie wspólnych wspomnień, które zostaną na kolejne lata.