Главное содержание

dofinansowanie

7 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Dydnia otrzymało dofinansowanie o łącznej wysokości prawie 100 tysięcy złotych w ramach ogólnopolskiego programu „Mały Strażak”. Przyznane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu strażackiego.

W dniu 4 września 2020 r w Urzędzie Miasta w Brzozowie prezes WFOŚiGW Adam Skiba wręczył przyznane promesy przedstawicielom jednostek OSP z terenu powiatu brzozowskiego. W spotkaniu udział wzięli m.in. Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń, wójtowie gmin powiatu brzozowskiego, Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie st. bryg. Krzysztof Folta, Komendant Miejski PSP w Krośnie  st. bryg. Mariusz Bieńczak, strażacy jednostek OSP powiatu brzozowskiego.
Środki przyznane jednostkom OSP Gminy Dydnia:
• Dydnia – 14 978 zł
• Jabłonka – 14 029 zł